NOMETNES info arhīvs

Nometne un pieteikšanās
04.11.2011


* Saiti, lai pieteiktos nometnes posmiem, skat. lūdzu zemāk.

Informācija un pieteikšanās ēdamzāles atklāšanai 17.-19. jūnijā >>>

Ņujorkas draudzes vasaras nometne. 


Ņujorkas draudze katru gadu rīko vasaras nometni draudzes īpašumā Katskilu kalnos, kas atrodas apmēram 2 stundu braucienā uz ziemeļiem no Ņujorkas pilsētas. Draudzes nometne piedāvā vairākas programmas dažāda vecuma bērniem kā latviešu, tā arī angļu valodā (Valodas posmi). Pieņemam ne tikai bērnus no mūsu draudzes, bet laipni aicinām arī no citām draudzēm un vietām!
    1. un 2. periods ir nometnes posmi bērniem no 6 līdz 15 gadu vecuma, kam ir tekoša latviešu valoda. Nometnē ir bagātīga programma, kas ietilpina sportu, dziedāšanu, tautas dejas, koklēšanu, šķēršļu gājienus, dievkalpojumus, reliģiskas un latviskas apceres, teātri, interešu grupas, peldēšanu, balles un daudz ko citu. Perioda vadītājas Anita Bataraga (abatarags@optonline.net) vai Ieva Alversone (i_alverson@yahoo.com) var atbildēt sīkākus jautājumus.
    Viss, kas rakstīts par 1. un 2. posmu arī attiecās uz Valodas periodu, bet Valodas periods ir bērniem no 6 līdz 15 gadu vecumam, kam nav tekošas latviešu valodas. Bērnus iepazīstina ar latviešu kultūras bagātību – dziesmām, tautas dejām, latviešu mūziku, utt - bet, galvenā darbība notiek angļu valodā. Ir latviešu valodas stundas, kas dod ievada ieskatu latviešu valodā. Skat. papildus lapu ar Valodas perioda informāciju, kas pieejama, kad “knikšķiniet” uz “Valodas perioda informācija 2011” lapas kreisajā pusē. Var arī sazinaties ar perioda vadītāju Elissu Milleru (elissamillers@gmail.com), kas var atbildēt sīkākus jautājumus. Lūdzu rakstiet E. Millerai angliski. Skat. atsevišķo saiti lapas labajā pusē.
     Īkšķīšu nometnes ir līdzīgas “lielai nometnei” ar to, ka tās ietilpina visus kristīgās un latviskās audzināšanas elementus kā arī veselīgas izklaides nodarbības, kas ir pielāgoti jauniem bērniem, kas nometnē piedalās kopā ar māti, vai citu pieaugušo. Īkšķīsu nometnes ir bērniem, kas ir no 2 līdz 6 gadu vecuma. Lūdzu iegaumējiet “flow chart”, kas redzama, kad “knikšķiniet” uz “Īkšķīši 2011” lapas kreisajā pusē. Tas rādīs kurš īkšķīšu posms ir jūsu bērnam piemērots pamatojoties uz latviešu valodas prasmes līmeni. Iķšķīšu perioda vadītājas Māra Ast (maraast@hotmail.com), Valda Grīnberga (VGrinbergs@edc.org), Linda Zālīte (linda@zalite.org), Inga Mieme-Garbarīno (inga.garbarino@gmail.com) un Ieva Alversone (i_alverson@yahoo.com) var atbildēt sīkākus jautājumus.

 

Pieteikšanās process nometnei 2011

 

 

Šogad cenšamies vēl vairāk attīstīt un uzlabot nometnes pieteikšanās procesu. Mūsu pieteikšanās sistēmā ir daudz jauninājumu un tā iemesla dēļ drusku kavējāmies ar visas informācijas pasniegšanu. Galvenie uzlabojumi ir iekšēji - esam attīstījuši uzskaites sistēmu, bet doma ir, ka tā būtu vienkārša arī pieteicējiem. Sistēma ko veidojam kalpotu arī turpmākiem gadiem un no šī gada pieredzes to pieregulēsim.

 

Pieteikšanās 2011. gada nometnes sezonai ir plānota pilnīgi elektroniska – izmantojot šo mājas lapu. Vispirms šinī procesā  aicināsim reģistrēties mājas lapas sistēmai tad pēc tam būtu iespēja pieteikties nometnes posmiem. Piedāvājam reģistrēties tieši vai, „Facebook“ lietotāji var izmantot „Facebook“ lietotāju vārdus (user id) un paroles (password). Lai reģistrētos tieši, lūdzu izvēlaties lietotāja vārdu un paroli kuŗu tad pierakstiet vai iegaumējiet. Ar to tad varēsiet ne tikai pieteikties, bet apskatīties Jūsu ievadīto informāciju un samaksas bilansi. Lūdzam vienu mājas lapas reģistrāciju katrai ģimenei (visus bērnus varēs caur to pieteikt).

 

Lai pieteiktu bērnus kādam nometnes posmam, lūdzam attiecīgi nospiest pieteikšanās saiti (zemāk šinī lapā), kas Jūs aizvedīs uz tālāku lapu. Lūdzu sekojiet instrukcijām.

 

Īkšķīšu posmiem varēs izvēlēties posmu, pēc tam pieteikt nometnieku, vecākus/aizbildņus, kas brauks līdz arī izvēlēties istabu. Istabas izdos pieteikšanas secībā. Reiz, ka pieteikums ir iztaisīts, maiņas ir sarežīgtas - lūdzam izvēlēties uzmanīgi! (Ja tomēr ir kādas maiņas, lūdzam rakstīt: nometne@nydraudze.org). Sistēma sarēķinās samaksu un Jūs to varēsiet pārskatīt uz ekrāna un arī saņemsiet epastu ar to informāciju. Ar to Jūs būsiet pieteikušies!

 

Veidojam iespēju mājas lapā kārtot samaksas. Paredzam, ka samaksas iespēja būs pieejama ar 22. martu. Laipni lūdzam atgriesties mājas lapā, lai nokārtotu šo maksājumu. Ir arī iespēja maksāt ar čeku, kas būs ierakstīta pieteikuma apstiprinājumā.

 

Mēs vēl šo sistēmu pielabojam, ja ir jautājumi, lūdzu rakstiet un centīsimies pēc iespējas ātri tos atbildēt.

 

Nometnes un mājas lapas administrācija.


 

Nometnes kalendārs 2011. gada vasarai.

 

Pieteikšanās ir aktivizēta!

 

 Nometnes / valodas posmi:

1. periods: no 3.-17. jūlijam - vada A. Bataraga - periods pilns!
2. periods: no 17.-30. jūlijam - vada Ieva Alversone
Valodas periods: no 31. jūlija-13. augustam - vada Elissa Millers
Senču nometne: no 7.-13. augustam - vada Ingrīda Mieme

Valodas Īkšķīši: no 31. jūlija - 6. augustam


Īkšķīšu posmi:

Īkšķīšu A nedēļa: no 3.-9. jūlijam - vada Māra Ast
Īkšķīšu B nedēļa: no 10.-16. jūlijam - vada V. Grinberga
- periods pilns!
Īkšķīšu C nedēļa: no 17.-23. jūlijam - vada Linda Zālīte
Īkšķīšu D nedēļa: no 24.-30. jūlijam - vada Inga Mieme-Garbarīno

Valodas Īkšķīši: no 31. jūlija - 6. augustam - Ieva Alversone

Anektas un informācija būs vēlak atrodama mājas lapā katram nomentes posmam izņemot Senču nometnei. Lūdzu par tās nometnes informāciju stāties sakarā ar draudzes kanceleju.

 

Maksas nometnes posmiem (draudzes locekļiem / ārpus draudzes): 


1. un 2. periods - $675 / $830 (1. periods ir pilns! Pateicamies par atsaucību, gaidām Jūs 2. periodā!)

Īkšķīšu posmi (A, B, C, D un Valodas) - $215 / $265; Pieaugušiem dalības maksa - $135 (Istabu maksas papildus.) (Īkšķīšu B. posms ir pilns! Pateicamies par atsaucību, gaidām Jūs A., B., vai D. posmos!)

Valodas periods - $710 / $845

Papildus katram nometniekam pie ierašanās pieskaitīs $10 nometnes kreklam!

 

Līdzņemamais saraksts nometniekiem un veselības lapa.

 

  Līdzņemamais saraksts nometniekiem.

 

  Veselības lapa.

 

Norādījumi nometniekiem 1. periodā.

Milie nometnieki un nometnieku vecaki!

1. perioda bernus mes gaidisim nometne starp 2-4 svetdiena.  Process ir tads, ka
jus iebraucat masinu laukuma,kas ir aiz vartiem nakamais
pagrieziens, pari tiltinam, pa kreisi.  Mantas var atstat turpat,
un panemt lidz vienigi kadu somu, ko uzlikt uz gultas, lai ienemtu
mitne vietu PEC registracijas.

Registracija bus pie edamzales- jauna eka gatves gala. Tur rindas iesakuma
medmasinas parbaudis nometniekiem rikli, temperaturu, matus, un
panems veselibas lapu. Tad iziesit rindu, kur dabus nometnes
kreklu, nokartos rekinus, un tad mes Jums pieteiksim mitni,kura dzivosit uz nakamajam divam nedelam.  Ja butu kadi jautajumi, kas vel neskaidri, tad labprat turpat uz tiem ari atbildesim.

Jusu berna/u antas atvedis puisi ar "pick-up" no masinu laukuma un izliks uz
mitnu celina, kur varesit savakt un stiept ieksa.

Nometniekiem no majam janem: palagi, dvieli, segas, spilvens. Ja velaties piedalities ansamblos, lidz ari nemiet muzikalos instrumentus vai kokli, ja majas tada ir.  Kokle nav obligata lai kokletu, jo Laurai bus lidz ari savas kokles.

Galvenais, ludzu atceraties, ka nometne esam skaista kalna gaisotne, prom no civilizacijas, un mums netruks nodarbibu musu nometnes pasaule! Atstasim visu elektroniku majas pasaulee. LUDZU nenemiet lidz mobilos telefonus- mes tos atnemsim un atdosim tikai perioda beigas.  Muzikas klausisanas laikus  un muzikas izveli noteiks katras mitnes vaditajs.

Pirmais periods beigsies 17. julija, svetdiena pec pusdienam. Aicinām visus uz nometnieku koncertu svetdienas rita pec dievkalpojuma!

Vajadzibas gadijuma, nometne vadibu vares sazvanit sakot ar ceturtdienu, 30. juniju: 518 589 6055.
Uz drizu tiksanos un saulainu vasaru!

P.S. Lūdzu neaizmirstiet veselības lapas! Paldies!

• • •

Svētdienas pēcpusdienā, 10. jūlijā: NOMETNES KAFEJNĪCA pie ezeŗa. Vecāki un viesi - pa nometnieku peldēšanas laiku, pacienājiet savus bērnus ar nometnē gatavotiem gardumiem, nevis vietēja pārtikas veikalā pirktajiem našķiem!  Ienākums par labu nometnei.

Svētdien,  10. jūlijā, pulksten 4’os:  Bērnu programma „Pasakas par ziediem“, ko pasniegs četru profesionālu Latvijas mūziķu un divu latvießu dramatiskā teatra aktieru grupa: „MŪZA“. Viesiem ieeja: $10.

Sestdien, 16. jūlijā: Nometnes Sporta svētki.
Sestdien, 16. jūlija vakarā: MELNAIS LĀCIS pie Atpūtas nama; atspirdzinājumi un uzkodes, vakariņas sākot ar 7:30. Gaidām vecākus un viesus! Lūdzam iepriekš pieteikties nometnes birojā.

Svētdien: 17. jūlijā:  dievkalpojums pulksten 11’os kalna dievnamā; tam tūlīt sekos NOMETNIEKU KONCERTS sarīkojumu zālē ar kori, koklētājiem, ansambļiem.  Perioda noslēgums tūlīt pēc pusdienām.

Jaunumus un fotografijas no katra perioda turpināsim Jums ziņot no draudzes mājas lapas- nometnes nodaļas!
Uz redzīti nometnē!

• • •

Ārpus draudzes ietvariem notiek 3x3 nometne no 14.-20. augustam. Spiest šeit saitei uz 3x3 mājas lapu.

 
Vasaras nometne Katskilos

 
 

(Pieteikšanās ir aktīva! - Te arī var samaksāt par nometnes periodiem. Ja esat iesākuši pieteikšanās procesu, bet neesat samaksājuši, spiežiet vēlreiz šeit - redzēsiet maksašanas iespējas! NB: Diemžēl neņemam American Express karti.)

 
 

Registration

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Nometnes notikumu fotogalerijas

 
 

 

   

 


 

 

Lauku īpašuma priekšnieks Ervīns Kurēns Jūs gaida!
      Atpakaļ
4 Riga Lane, Melville, NY 11747-3406, ASV

Logo 631-253-3943
Logo 631-253-3946
Logo kanceleja@nydraudze.org